Nejlepší 4 blogy o udržitelném životním stylu, které byste měli začít číst ještě dnes

Jelikož se změna klimatu a ekologické problémy staly v dnešní době globální výzvou, čelíme potřebě obrátit se na udržitelný život, který bude přínosem pro nás i pro přírodu. S touto potřebou přizpůsobit se současným problémům jsme zaznamenali výrazný nárůst počtu blogů a online materiálů zaměřených na poskytování praktických rad a užitečných pokynů k ochraně životního prostředí. Sdělovací prostředky jsou však plné nespolehlivých zdrojů, což zhoršuje digitální bezpečnost. V tomto článku se s radostí s vámi podělíme o 4 nejlepší informativní a zajimavé blogy, které se zaměřují na důležitost ekologického životního stylu. Mohou se stát vašimi přáteli na vaší cestě vědomého spotřebitele a milovníka Země!

Making a Green Life by Lily

“Making a Green Life” od Lily je čtyřmi slovy: ohromující, módní, elegantní a ekologický.

„Making a Green Life“ je blog o ekologickém životním stylu, který provozuje japonská bloggerka Lily, která se zajímá o udržitelný design interiéru a etickou módu. Lily nachází štěstí ve vědomém životním stylu a promyšlených rutinních rozhodnutích. Lily sdílí své zkušenosti se svými čtenáři, aby podpořila zdravé vztahy s přírodou a ekologické povědomí. Hlavním zaměřením blogu je ukázat a distribuovat udržitelnější, ekologický, estetický a duševně vyživující domácí dekor. Program „Making a Green Life“ od Lily vás provede udržitelným způsobem, který předvádí koncept „kvality nad kvantitou“, pokud jde o duševní pohodu.

Prozkoumejte blog ZDE

EarthyB.com

EarthyB.com je blog pro vědomé spotřebitele, který provozuje Rebecca, blogerka, matka a kalifornská dívka narozená ve Švédsku. Rebecca ve svém blogu dokumentuje svou cestu k vědomějšímu životu, ve kterém sdílí své poznatky o produktech, službách a inovativních řešeních, které prospívají našemu zdraví, udržitelnosti a planetě obecně. Blog je zaměřen na sdílení nejnovějších zpráv a nápadů o ekologii. Rebecca usiluje o cirkulárním hospodářství a píše o cirkulární módě, regenerativním zemědělství a výrobcích cirkulárního designu. EarthyB.com je tím správným místem pro každého, kdo začíná svou cestu udržitelným životem!

Prozkoumejte blog ZDE

Our Good Brands

“OurGoodBrands” je centrem ekologie pro spotřebitele a značky, aby mohli činit plně vědomá rozhodnutí. Platforma obsahuje „sociální + ekologické“ podniky, které dávají do popředí udržitelnost, ekologické a etické postupy. V tomto digitálním časopise mohou čtenáři najít užitečné ekologické průvodce, podcasty plné ekologických nápadů, knihy o ekologii, relevantní dokumenty a ted přednášky. „OurGoodBrands“ také úzce spolupracuje s ekologickými značkami a podporuje je při prosazování udržitelné módy na globální úrovni bez ohledu na velikost značky. Šířením povědomí a sdělováním hodnot ekologických značek získává značka „OurGoodBrands“ více lidí, kteří oceňují eticky a udržitelně vyrobené alternativy. Chcete-li zahájit cestu etického a udržitelného života, jsou tyto stránky útočištěm pro všechny nadšence v oblasti životního prostředí!

Prozkoumejte blog ZDE

Ocean Pancake

Ocean Pancake provozuje instruktor potápění PADI, absolvent fyziky, zvědavý dobrodruh a milovník oceánu, Katt. Ocean Pancake si klade za cíl chránit oceány a planetu prostřednictvím udržitelných změn v každodenním životě zaměřením na nízký odpad, vědomou spotřebu a rostlinnou stravu. Hlavním mottem blogu je „Ochrana oceánu začíná s tebou!“. Proto kanál aktivně podporuje udržitelné chování prostřednictvím svého zpravodaje, kde čtenáři mohou dostávat novinky a zprávy o zero waste, udržitelnosti a ochraně oceánů.

Prozkoumejte blog ZDE

Cesta k udržitelnosti je snazší, když existuje někdo, kdo vás může vést k dodržování ekologického životního stylu. Zanechme za sebou pouze zelené stopy na zemi i v oceánech.

Děkuji za přečtení! 🙂

Přeložila: Kateřina

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.